Kuidas osta? Ostu-müügi tingimused

Laulu- ja tantsupeo kingipood asub Pärnu mnt 146, Tallinnas. Oleme avatud E-R 9-17 ja kõik kingitused/meened on kohapeal näha ja katsuda.  Väiksemad meened on saadaval ka Sokisahtli poodides üle Eesti. Pärnu mnt 146 ees parkimine tasuta.

Meie e-poest ostmine on lihtne ja mugav:

1. Esmalt valige välja tooted ja lisage need ostukorvi.

2. Vormistage tellimus. Lisage kindlasti oma kontaktandmed.

3. Tasuge ostu eest saadud arve alusel oma internetipangas.

 

Teenust pakub Sokisahtel OÜ, reg nr 11894845, KMKR. EE101348962.  Makseid võtame vastu Maksekeskuse kaudu (pangalingi ja krediitkaardiga tasumine), ülekandega, Paypal-iga. Makseid võetakse vastu eurodes. Sokisahtel on isikuandmete vastutav töötleja, Sokisahtel edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Ostukorvi koostamine

Kõigepealt valige välja Teile meeldivad ja vajalikud tooted ning lisage need ostukorvi. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel neid ostma.  Oma ostukorvi sisu saate vabalt muuta. Et näha tooteid, mida olete lisanud oma ostukorvi,  valige link  'vaata ostukorvi'.

Tellimuse vormistamine

Palun sisestage tellimusvormi väljadele oma kontaktandmed. Ostu eest on Teil võimalik tasuda kohe pärast tellimuse vormistamist internetipangas. Kaup pannakse teele  pärast makse laekumist. Kaupa hoiame broneerituna üldjuhul 24h. Kui soovite kaupa pikemalt broneerida (kuni 5 päeva), palun andke sellest teada meie klienditeenidusele meili teel pood@laulupidu.ee

Maksmiseks valige sobiv viis Maksekeskuse linkidelt või arvega tasumine. Makseid võtame vastu eurodes.

Transport ja kohaletoimetamine

Tarne Sokisahtli kauplusesse - alati tasuta

Kui pakk on poodi jõudnud, helistatakse Teile ja antakse sellest teada.

Omniva pakiautomaat 2.99€

Tooted saad kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest sinu e-posti aadressile. Üle Eesti on erinevates asukohtades kokku 181 ööpäevaringselt avatud Omniva pakiautomaati. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja e-kirja teel.

Saatekulusid ei lisandu üle 30€ tellimustele.

 Itella SmartPOST 2.99€

Tooted saad kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest sinu e-posti aadressile.

Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel.

Endale lähima automaadi asukoha ja lahtioleku aja saad teada, kui uurid meie pakiautomaatide asukoha kaarti.

Saatekulusid ei lisandu üle 30€ tellimustele.

 Kuller 4.90€

Tellitud toode toimetatakse kulleriga sinu tellimuses märgitud aadressile keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest sinu e-posti aadressile. Kulleriga kättetoimetamise korral helistatakse kliendile ette ning lepitakse kokku sobiv aeg saadetise kättetoimetamiseks. 

Saatekulusid ei lisandu üle 100€ tellimustele.

Omniva 6.90€

Pakk tuuakse postkontorisse. Saatekulusid ei lisandu üle 100€ tellimustele.


Kaup saadetakse teele pärast makse laekumist.

Kohaletoimetamiseaeg on üldjuhul kuni 3-4 tööpäeva Eestis. Euroopa Liidu piires 3-7 päeva.  Väljaspool Euroopa Liitu kuni 2 nädalat. Vahel on mõnel tootel tarneaeg kuni 2 nädalat - anname sellest e-maili teel kindlasti teada.

Kui sa ei ole oma pakki kätte saanud siis palun kirjuta meile pood@laulupidu.ee või helista E-R 9-17 tel +372 5551 0994

Sooduskupongi kasutamise kord
Kui teil on sooduskupongi kood saate selle lisada tellimuse vormistamisel vastavasse lahtrisse. Samaaegselt saate kasutada ainult ühte kupongi. Kuponge väljastab Laulu- ja tantsupeo kingipood erinevate kampaaniate raames uudiskirjaga liitunud klientidele. Juhul kui tekib küsimusi kupongi kasutamise kohta palun võtke ühendust pood@laulupidu.ee

Tarneaeg

Laos olevatele toodetele on tarneaeg 4 tööpäeva.  Vahel on mõnel tootel tarneaeg kuni 1 nädal - anname sellest e-maili teel kindlasti teada.

Ostust taganemise kord

Juhul, kui Teile ostetud kaup ei sobinud ning Te soovite seda tagastada, siis palun teavitage sellest meie klienditeenindust pood@laulupidu.ee meiliaadressil. Kõikidele kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Toode peab olema kasutamata ja pakendis/siltidega. Tagastada võite kas postiga või tuua meie laokauplusesse Pärnu mnt 146, Tallinn. Tagastamise postikulu ei kuulu kompenseerimisele. Kompenseeritakse tarnimise kulu. Raha tagastatakse 4 tööpäeva jooksul.

Kõik meie kaubad kontrollitakse enne teele panemist hoolikalt üle. Juhul, kui Te siiski leiate defektiga toote, palume sellest koheselt teavitada meie klienditeenindust pood@laulupidu.ee

Pretensioonide esitamise kord

Laulu- ja tantsupeo kingipood vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Laulu- ja tantsupeo kingipoe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Laulu- ja tantsupeo e-pood ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab Laulu- ja tantsupeo kingipood.

Laulu- ja tantsupeo kingipood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile pood@laulupidu.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Tarbijal on õigus nõuda Laulu- ja tantsupeo kingipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui kingipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, Laulu- ja tantsupeo kingipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.
Kui Laulu- ja tantsupeo kingipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus  pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.